Tehran
36208856 - 035

امکانات هتل های یزد برای گردشگران خارجی

امکانات هتل های یزد برای گردشگران خارجی

یزد یکی از شهرهای ایران که در مرکز ایران قرار دارد و دارای طبیعتی گرم و خشک و کویری است. این شهر جزو دو شهر باستانی در جهان می باشد. این شهر اولین شهر باستانی و خشتی زنده دنیا است. این گزینه ها دلیلی گردیده تا گردشگران زیادی از تمام ایران و جهان را به سوی خود جذب می کند. بخاطر همین نیز هتل ها و اقامتگاه های سنتی و بوم گردی دارای درجه کیفیت بالا برای پذیرایی از میهمانان ایرانی و خارجی درحال فعالیت می باشند. در نوشته پیش رو در مورد امکانات هتل های یزد برای گردشگران خارجی توضیح خواهیم داد. برای راحتی و آرامش بیشتر گردشگران داخلی و خارجی می توانند با رزرو هتل یزد از قبل اقدام کنند.

خلاصه ای در مورد یزد

همانگونه که گفتیم شهر یزد در موقعیت جغرافیایی دارای طبیعت گرم و کویری واقع گردیده که همین مسئله نیز باعث شده که در طول تاریخ پر فراز و نشیب کشور کمتر مورد حمله یاغیان قرار بگیرد. امروزه می توان سلامت این شهر را از هجوم دشمنان در بافت سنتی و تاریخی این شهر که بجامانده از همان دوران می باشد دید. با بهبود امکانات هتل های یزد برای گردشگران خارجی، شرایط ویژه ای برای جذب توریست نیز ایجاد شده است. از جمله اماکن دیدنی و باستانی این شهر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مجموعه تاریخی امیر چخماق: این مجموعه که دارای یک میدان یک بزرگ شامل مسجد، تکیه،  بازار و آب انبارهای بزرگ می باشد که در گذشته های نه چندان دور مرکز اقتصادی شهر و منطقه محسوب می شده است.

مسجد جامع یزد: از دیگر مکان های این شهر می باشد که خود دنیایی از کاشی های رنگارنگ و زیبایی های هنر معماری را می توان دید.

بازارسرپوشیده و قدیمی، مدرسه رضاییه، زندان سکندر، آتشکده زرتشتیان با آتشی که 1500 سال از روشنایی آن می گذرد، موزه آب و موزه مردم شناسی و دیگر آثار و اماکن بجای مانده که هر کدام خود قصه ای جداگانه به عظمت تاریخ دارد.

رزرو اتاق هتل در یزد

شهر یزد علاوه بر بافت سنتی و زیبایی های موجود در داخل خود در اطراف نیز زیبایی های طبیعی زیادی دارد که مخاطبان خاص خود را دارد. از جمله کویرهای زیبا و شب های پرستاره آن. همانگونه که گفتیم  همه اینها دلیلی بر جذب گردشگران و دوستداران خاص خود است. این گردشگران نیازمند اقامتگاهی آرام هستند.

امکانات هتل های یزد برای گردشگران خارجی

شاید برای مسافرین و گردشگران هموطن گذراندن شب در هر جایی حتی چادر مسافرتی لذت بخش باشد. اما گردشگر خارجی امکانات اقامتی و راحتی آن را نیز در نظر می گیرد. به همین خاطر نیز هتل های متعددی در این شهر وجود دارند که دارای امتیاز و استاندارد بالا و بین المللی می باشند.

امکانات هتل های یزد

از جمله این هتل های دارای امکانات، هتل عمارت مالمیر است. برخی از این امکانات که در هتل ها ویژه گرشگران خارجی عبارتند از:

  • امکانات رفاهی و خدماتی شامل اتاق های بزرگ و راحت
  • سرو غذاهای ایرانی و سنتی ویژه منطقه و شهریزد که می تواند نزد گردشگران خارجی طرفداران زیادی پیدا کند
  • استفاده از اینترنت قوی و رایگان در هتل برای استفاده گردشگران و تماس های اینترنتی با کشور خودشان
  • استفاده از خدمات رفت و آمد به محل هایی که در برنامه بازدید قرار دارند
  • امکان خرید صنایع دستی و شیرینی های سنتی یزد با کیفیت برای گردشگران
  • پذیرایی و سرو غذاهای فرنگی و کافی شاپ که مورد توجه گردشگران خارجی می باشد.
  • استفاده از کادر مجرب و آموزش دیده که مسلط به زبان انگلیسی می باشند و در ارائه خدمات می توانند به راحتی با گردشگران خارجی تعامل داشته باشند‌.
  • امکان استفاده از سالن های ورزشی، بیلیارد، سونا، جکوزی و استفاده از ماهواره

از دیگر امکانات هتل های یزد برای گردشگران خارجی در صورتی که بدون تور و به صورت شخصی به یزد مسافرت کرده اند این است که عموما امکان این که مترجم و راهنمای گردشکری را در اختیار داشته باشند فراهم می باشد.

سخن آخر

در این نوشته از وب سایت هتل عمارت مالمیر ما به بررسی امکانات هتل های یزد برای گردشگران خارجی پرداختیم.  معمولا گردشگران خارجی توسط تورهای گردشگری برای مسافرت و تفریح به ایران و شهر یزد می آیند. به همین دلیل هتل ها نیز در همکاری با این تورها سعی می کنند بهترین امکانات را در اختیار گردشگران قرار دهند.

دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 13 =

Get in touch with us