Tehran
36208856 - 035

هتل بوتیک های یزد

هتل بوتیک های یزد

اقامتگاه ها به عنوان محل استراحتی برای مسافرین اطلاق می شوند که در درجه بندی های گوناگون با کیفیت های مختلف می باشند. این استراحت گاه ها هم در شهرها وجود دارند و هم برخی انواع آن در بین راه ها و جاده ها دیده می شوند که به متل معروف هستند. برخی از این هتل ها به عنوان هتل بوتیک شناخته می شوند که تحت شرایطی این امتیاز به آنان تعلق می گیرد. در ادامه و در نوشته پیش رو از آگرین ضمن تعریف هتل ها در مورد هتل بوتیک های یزد و امتیازات این نوع هتل در شهر یزد توضیحاتی خواهیم داد. اگر تمایل به رزرو هتل یزد دارید با ما در ارتباط باشید.

هتل ها و دنیای آنها

در تعریف هتل می توانیم بگوییم به مکانی گفته می شود که به متقاضیان اقامت، ضمن در اختیار گذاشتن اتاق و محلی برای استراحت خدماتی را نیز به ارائه می کند. این خدمات عبارتند از:

  • محلی برای اسکان راحت مسافرین
  • تامین غذا و نوشیدن برای مسافرین
  • تفریحات به معنی استفاده از منظر و لذت بردن از وسایل تفریحی.

البته لازم به ذکر است این امکانات در برابر دریافت هزینه ها امکان پذیر می باشد. خیلی از امکاناتی که توسط هتل ها در اختیار متقاضیان قرار می گیرد به صورت اختیاری بوده و برخی از خدمات را مسافرین می توانند حذف کنند.

اقامت در هتل بوتیک های یزد

بوتیک هتل ها اقامت گاه هایی هستند که در عین حال که تمامی امکانات یک هتل درجه یک،  خوب و با کیفیت را دارند، از فضایی بسیار صمیمی و خوب برخوردار می باشند. در حقیقت می توان گفت بوتیک هتل ها جایی هستند که مهمانان ضمن حفظ حریم شخصی راحتی و صمیمیت را به بهترین وجهی احساس می کنند. به طور کلی هر نوع امکاناتی برای سفر به یک شهر جدید نیاز دارند را یک جا احساس کرده و به دست می آورند. هتل بوتیکهای یزد با خلق دنیای زیبا به مسافرین خود کمک می کنند تا در زمان اقامت شان خاطرات خوبی را برای خود رقم بزنند.

تفاوت هتل با هتل بوتیک

در مورد این تفاوت بایستی بگوئیم که بر عکس هتل ها، هتل بوتیک وسعت زیادی ندارد. اگر بخواهد در لیست هتل بوتیک قرار بگیرد نباید دارای تعداد اتاق بیش از 100 عدد باشد. در صورتی که برای هتل تعداد اتاق و بزرگ بودن ملاک اصلی می باشد.

تفاوت هتل با هتل بوتیک

معتبر ترین هتل بوتیک های یزد

هتل بوتیک ها بر عکس هتل ها بخاطر محدود بودن تعداد اتاق ها و طراحی خاص و فوق العاده به گونه ای هستند که می تواند امتیازات هتل 5 ستاره را در خود داشته باشد. البته هتل بوتیک ها می توانند به صورت مستقل فعالیت کنند و یا جزئی از زیر مجموعه دیگر هتل ها باشند.

تفاوت ظاهری

هتل بوتیک های یزد بایستی با آخرین طراحی های روز مطابقت داشته باشند. دارای بهترین امکانات و تجهیزات ساختمانی مانند تهویه مطبوع، سرویس های بهداشتی و حمام مستقل باشند. چرا که تمامی این امکانات در هتل بوتیک ها نقشی اساسی را دارند. در این نوع هتل ها از زرق و برق زیادی و چیدمان شلوغ پرهیز گردیده و مدرنیزه بودن در عین سادگی ملاک اصلی می باشد.

به عنوان معرف محلی هستند که در آن تاسیس شده اند

هتل بوتیکهای یزد معمولا در جاهای خاص و مراکز شهر دیده می شوند. اما فارغ از اینکه محل فعالیتشان در مرکزیت شهر یا کناره شهر باشد رعایت اصول سنتی می تواند معرفی بر جایگاه هتل بوتیک باشد. پذیرایی سنتی، سرو غذاعای سنتی و بومی و دیگر مواردی که نقش مهمی در حفظ فرهنگ بومی و اصیل منطقه را دارد در هتل بوتیک ها وجود دارد.

هتل بوتیک های یزد

در شهر یزد نیز وجود هتل بوتیک ها نشان دهنده اصالت شهری و حفظ صنعت گردشگری سنتی و بونی محلی می باشد. استفاده از چیدمان مدرن در فضایی بومی و سنتی این زیبایی خاص را به هتل بوتیک های شهر یزد داده تا ضمن استراحت و راحتی مهمان ها بتوانند از جاذبه های دیدنی شهر نیز به بهترین وجهی بازدید به عمل آورند. معمولا هتل بوتیک های شهر یزد دارای سبک خاص سنتی در فضای ساختمانی و مدرنیزه بودن در امکانات رفاهی می باشند. شما اگر قصد مسافرتی راحت و دلنشین در کنار آرامش خاص به شهر یزد را دارید می توانید با انتخاب یک هتل بوتیک به خواسته خود برسید.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت هتل عمارت مالمیر به بررسی شرایط اقامت در هتل بوتیک های یزد پرداختیم. اگر تمایل به سفر به این شهر دارید این هتل ها گزینه های مناسبی خواهند بود.

دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Get in touch with us